Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi, genel ahlaka zararlı içerikler ve çocuklara yönelik müstehcenlik suçlarıyla ilgili operasyon düzenledi. Eş zamanlı operasyonda, müstehcen içerik yayınlayan şüphelilere karşı harekete geçildi.

A W215848 01 Result

Operasyon kapsamında belirlenen 9 adreste toplamda 10 şüpheli tespit edildi. Yasalara göre suç işledikleri belirlenen bu 10 şüpheli, düzenlenen eş zamanlı operasyonla yakalandı ve gözaltına alındı. Polis ekipleri tarafından yapılan aramalarda, çeşitli elektronik cihazlar ele geçirildi. Toplamda 10 cep telefonu, 10 sim kart, 3 hafıza kartı, 1 adet dron, 1 adet tablet ve 1 adet bilgisayar kasası bulundu ve delil olarak toplandı.

Şüphelilerin emniyette verdikleri ifadelerin ardından adli süreç başlayacak. Gözaltına alınan şüpheliler, adli makamlara sevk edilerek yargılanacaklar.

Antalya'da Taksiciye Şok Saldırı: Müşteri Taksiyi Aldı Kaçtı Şoför Hayatının Şokunu Yaşadı Antalya'da Taksiciye Şok Saldırı: Müşteri Taksiyi Aldı Kaçtı Şoför Hayatının Şokunu Yaşadı

A W215848 02 Result

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'nün siber polis birimleri, genel ahlaka aykırı içeriklerle mücadelede kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor. Bu operasyonla birlikte, müstehcen içerik yayınlayan şahıslara karşı ciddi bir adım atılmış oldu. Emniyet yetkilileri, toplumun huzur ve güvenliği için benzer operasyonların devam edeceğini vurguladılar.

Tarsus tren garındaki bıçaklı kavgada feci son! Tarsus tren garındaki bıçaklı kavgada feci son!

Kaynak: İHA