Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur ilçesinde düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Seçer, azmin ve çalışmanın elinden hiçbir zorluğun kurtulamayacağını belirtti. 

Anamur'un daha güzel hizmetlere ihtiyacı olduğunu vurgulayan Seçer, 'Biz özü sözü bir insanlarız. İkinci dönemimizde çok güzel işler yapacağız. Size Otluca suyunu getireceğiz, sözümüzdür. Çok yakında güzel bir kültür merkezi yapacağız. Anamur, eğitimli insanların yeridir. Birkaç ay içerisinde hep beraber temelini atacağız' dedi.

Mersin'de Başkan Vahap Seçer Iftarda Vatandaşlarla Buluştu (3) Result

Geceleri de Çalışmalarını Sürdürüyorlar

Gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten Seçer, Mersinlilerin yaşamını kolaylaştıracak projelere imza atmaya devam edeceklerini kaydetti. Seçer, 'Güzel bir mücadele oldu, kimsenin burnu bile kanamadı. Demokrasimize yaraşan budur. Biz Mustafa Kemal'in Cumhuriyetinin çocuklarıyız. İşimize bakacağız, hizmetler eksik olmayacak. Hiç merak etmeyin, biz buradayız. Çocukları, gençleri, kadınları daha mutlu yapacağız. İftara katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum' diye konuştu.

Erdal Beşikçioğlu: Belediyeyi borçsuz devraldık Erdal Beşikçioğlu: Belediyeyi borçsuz devraldık

Mersin'de Başkan Vahap Seçer Iftarda Vatandaşlarla Buluştu (2) Result

Deniz: Marka Kent Anamur'u İnşa Edeceğiz

Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz de hep birlikte marka kent Anamur'u inşa edeceklerini belirterek, 'Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle önümüzdeki dönemde sizleri güzel hizmetlerle buluşturacağız' ifadelerini kullandı.

Mersin'de Ormancılık Haftası kutlandı Mersin'de Ormancılık Haftası kutlandı

Kaynak: İHA