Mersin Yenişehir'de 4.780 m² tarla mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Trabzon'da icradan satılık 3+1 daire Trabzon'da icradan satılık 3+1 daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/6 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Mersin ili Yenişehir ilçesi Emirler Mahallesi 102 ada 145 parsel sayılı tarla vasfında taşınmazdır. Taşınmaz Mersin ili yerleşim alanına yaklaşık 750-800 metre doğu-kuzey cephelidir. taşınmazın kadastro yolu vardır. Keşif tarihi itibariyle taşınmaz üzerinde herhangi bir muhtesat bulunmamaktadır. ekonomik değeri olmayan Orman envali ağaçlar ve çalılar mevcuttur. Toprak yapısı kırmızı (terra -rosa) toprak yapısına sahip olup killi -tınlı kısmende kumlu -kireçli bir yapıdadır. taşınmaz satıdan doğuya doğru yer yer % 7 -10 oreanında eğimlidir. taşınmaz bu haliyle satışa çıkartılmıştır.
Adresi : Emirler Mah. Yenişehir Yenişehir / Mersin
Yüzölçümü : 4.780,00 m2
İmar Durumu :1/1000 ölçekli imar planı dışında kaldığı bildirilmiştir.
Kıymeti : 9.560.000,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler:

Kaynak: ilan.gov.tr