Şanlıurfa Karaköprü'de icradan satılık 200 m² daire Şanlıurfa Karaköprü'de icradan satılık 200 m² daire

Mersin Toroslar'da 250 m² arsa icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2017/2497 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
Taşınmazın Özellikleri : Bilirkişi raporuna göre taşınmaz: Mersin İli, Toroslar İlçesi, Kayrakkeşlik Mahallesi, Haçgediği Mevkii 157 Ada, 18 numaralı parselde 250,92 m² yüzölçümlü bağımsız bölüm ARSA niteliğinde olup, taşınmazın 5/6 hissesi ve 1/6 hissesi borçlu adına kayıtlıdır. Taşınmazın bulunduğu parsel il merkezi Mersin'e yaklaşık 20 km mesafede, Mersin - Arslan köy yoluna cepheli, Hacgediği sokak üzerinde, Hacgediği Camiinin güney cephesinde konumludur. Bölge genel olarak; daha çok yayla amaçlı tercih edilen, yakınında benzer nitelikli tek ve iki katlı yapıların yer aldığı, benzer yapılaşmaların devam ettiği bir yerleşim alanındır. Taşınmazın bulunduğu mahallede okul, cami gibi sosyal donatılar ile market, manav ve fırın gibi ticari işletmeler mevcuttur. Bölge, belediye imkânlarından yararlanmakta olup, ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir.Konu parsel üzerinde parselin etrafının tel çiftle çevrili, üzerinde I-A yapı grubunda 7,00 mx9m =63,00 m2 oturumunda, garaj olarak kullanılan, demir profil iskeletli üzeri ve yanları kısmen saç kaplı yapı yer almaktadır. Garajın zemini grobeton kaplı, kapısı otomatik raylı demir kapıdır.
Adresi : Kayrakkeşli Mahallesi, Hacgediği Küme Evleri, No:86 Toroslar / MERSİN
Yüzölçümü : 250,92 m2
İmar Durumu : Bilirkişiraporuna göre :Taşınmazın bağlı olduğu Toroslar Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nde yapılan inceleme ve görüşmede konu taşınmazın köy yerleşim alanı sınırları içerisinde kaldığı bilgisi verilmiştir.
Kıymeti : 150.000,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir. (Dosyadan incelenebilir.)

Kaynak: ilan.gov.tr