Mersin Mut'ta 15.177 m² tarla mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Samsun İlkadım'da mahkemeden satılık 214 m² arsa Samsun İlkadım'da mahkemeden satılık 214 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/3 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Mersin ili,Mut İlçesi,Köselerli Mahallesi,Hankoyağı mevki,149 ada,2 parsel numaralı taşınmaz 'Tarla' vasfı ile tescilli olduğu, yüzölçümünün 15.177,16 m² olduğu belirlenmiştir.Taşınmaz killi tın bünyeli toprak yapısına sahip olup eğimi %10 civarındadır.Taşınmazın toprak geçirgenliği iyi olup drenaj sorunu yoktur.Taşınmaz sulanabilme imkanına sahiptir. Taşınmaz üzerinde 1517 adet 2 yaşında kayısı ağaçları bulunmaktadır.Taşınmaz imar planı dışında, mahalle yerleşim alanı dışında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşabilmek için resmi yol bulunmaktadır. Elektrik içme suyu gibi alt yapı unsurlarına sahip değildir.
Kıymeti : 5.542.310,78 TL
KDV Oranı : %10

Kaydındaki Şerhler:Tapu kaydındaki gibidir

Kaynak: ilan.gov.tr