İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Edirne'nin Keşan ilçesinde partisinin Belediye Başkan adayı Zafer Sarıkeçe'ye destek istedi. Akşener, esnaf ziyareti sonrasında topluluğa hitap ederek, gündemdeki siyasi meselelere değindi.

"Siyasi Propagandadan Uzak Durmalıyız"

Akşener, seçim öncesinde yaşanan siyasi propagandanın seçmenler üzerindeki etkisine vurgu yaparak, "Sayın Özgür Özel'in Edirne'de söylediği sözlerdeki çelişkiyi görüyoruz. Hamdi Sedefçi'nin adaylığıyla AK Parti ile İYİ Parti arasında bir rekabet söz konusu. Aynı durum Ordu'da da geçerli. Ancak Özgür Özel'in ifadeleri seçmenleri yanıltıcı nitelikte. Bu tür üçkağıtlara prim vermemeliyiz" dedi.

"Milletimizin Sesi Olmaya Devam Edeceğiz"

Akşener, konuşmasında partisinin temel prensiplerini vurgulayarak, "Biz milletimizin sesi olmak için buradayız. 3 yıldır milletimizi dinliyor, onların haklarını savunuyoruz. Zafer'e verilecek her oy, İYİ Parti'ye verilmiş bir oydur. Elimizi uzatıyor, sizlerin haklarını koruyacağımızın sözünü veriyoruz" ifadelerini kullandı.

Burcu Köksal Afyonkarahisar Belediyesi binasında böcek ve gizli kamera taraması yaptırıyor Burcu Köksal Afyonkarahisar Belediyesi binasında böcek ve gizli kamera taraması yaptırıyor

"Üçkağıtlardan Kurtulalım"

Son olarak Akşener, siyasi manipülasyonlara karşı uyanık olunması gerektiğini belirterek, "Seçim sürecinde birçok üçkağıtla karşılaşıyoruz. Ancak biz bunlara prim vermeyeceğiz. Seçimlerde doğru tercih yapmak için dikkatli olmalıyız" şeklinde konuştu.

Kaynak: ANKA