Geçtiğimiz aylarda verdiği çarpıcı açıklamalarla gündeme gelen genç oyuncu, yeni projelerinden bahsederken aynı zamanda kişisel yaşantısı hakkında da samimi açıklamalarda bulundu.

Melisa Döngel 3

“Seksenler” Ekibi, Rasim Öztekin’i Andı “Seksenler” Ekibi, Rasim Öztekin’i Andı

24 yaşındaki Döngel, yeni bir projesi için şan dersleri aldığını belirterek, sanat kariyerine yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirdi. Ancak röportaj sırasında dikkat çeken bir başka konu da estetik müdahalelere olan bakış açısıydı.

Melisa Döngel 2

Döngel, 'Oyuncuların büyük estetikler yapmasına karşıyım' diyerek, mimiklerin kaybolmasının inandırıcılığı azaltabileceğini ifade etti. Küçük botokslara karşı olmadığını belirten genç oyuncu, geçmişte bu tür müdahaleleri yaptırmış olsa da artık tercih etmediğini vurguladı.

Melisa Döngel

Geçtiğimiz aylarda gündemi sarsan 'Arkadaşınızın sevgilisine âşık olur musunuz?' sorusuna verdiği ilginç yanıtı hatırlatılan Melisa Döngel'e, yaşadığı benzer bir durum soruldu. Döngel, 'Ben arkadaşımın sevgilisiyle birlikte olmadım ama bir kız arkadaşım, benim birlikte olduğum biriyle birlikte oldu. Ben daha sonra o kız arkadaşımı hayatımdan çıkardım' şeklinde cevap verdi.

Kaynak: Haber Merkezi