Halil İbrahim Ceyhan’ın ayrılığının ardından, Melisa Döngel’in “Kirli Sepeti” dizisine devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.

“Kirli Sepeti” Yeni Sezonda da Devam Ediyor

NOW’un yeni sezonda da devam edecek projelerinin başında “Kirli Sepeti” dizisi yer alıyor. Med Yapım’ın pazar akşamlarına damga vuran dizisinde sezon finalinin ardından ayrılıklar yaşandı. Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu’nun yazdığı sevilen dizide, Halil İbrahim Ceyhan’ın ardından Melisa Döngel’in hikayesinin devam edip etmeyeceği merakla bekleniyordu.

Melisa Döngel, "Kirli Sepeti"ne Devam Ediyor

Gelen haberlere göre Melisa Döngel, ağustos sonunda sete çıkacak olan dizide oynamaya devam edecek. Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği diziye yeni karakterler de katılacak.

Kurtlar Vadisi Karakterleri Gerçek Hayatta Kim? Bu İsimleri Hepimiz Tanıyormuşuz! Kurtlar Vadisi Karakterleri Gerçek Hayatta Kim? Bu İsimleri Hepimiz Tanıyormuşuz!

Melisa Döngel, Yeni Sezonda da "Hudutsuz Sevda"da

Öte yandan Melisa Döngel, yeni sezonda da "Hudutsuz Sevda"nın kadrosunda yer alacak olan Burak Sevinç ve usta aktör Fikret Kuşkan’la “Güzel” adlı sinema filminde başrol oynayacak. Filmin çekimleri 17 Haziran’da Kapadokya’da başlayacak.

Kaynak: Haber Merkezi