Abisinin Boğazını ve Cinsel Organını Kesen Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Talebi Abisinin Boğazını ve Cinsel Organını Kesen Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Talebi

Mardin'in Nusaybin ilçesinde, bugün sabah saatlerinde yaşanan trajik bir olayda bir kişi boş araziye kurduğu çadırın içinde hayatını kaybetti. Olay, Nusaybin ilçesi sanayi bölgesi yakınlarında meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Şanlıurfa'dan Nusaybin'e gelen Kadir Bektaş ve yanındaki kişi, sanayi bölgesi karşısında çadır kurdu. Ancak sabahın erken saatlerinde Kadir Bektaş'ı hareketsiz yatar vaziyette bulan arkadaşı, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

Sağlık Ekipleri Müdahale Etti

112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbarın ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede Kadir Bektaş'ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri ise kimlik tespiti için çalışma başlattı ve hayatını kaybeden kişinin 38 yaşındaki Kadir Bektaş olduğunu belirledi.

Soruşturma Başlatıldı

Olay yerine gelen inceleme ekipleri ve savcının yaptığı incelemelerin ardından Kadir Bektaş'ın cenazesi, ölüm nedeninin belirlenmesi için Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA