Manisa Turgutlu'da 459 m² arsa icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Giresun Tirebolu'da mahkemeden satılık 91 m² 2+1 daire Giresun Tirebolu'da mahkemeden satılık 91 m² 2+1 daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/3999 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Manisa İl, Turgutlu İlçe, 5.MINTIKA Mahalle/Köy, 2624 Ada, 1 Parsel, Değer tespitine konu olan taşınmaz, Turgutlu İlçesi 5. Mıntıka (Ergenekon) Mahallesi 2624 ada 1 parselde arsa niteliğinde kayıtlıdır. Parsel yüzölçüm alanı 459,64 m2 'dir. Değer tespitine konusu taşınmaz, Ergenekon Mahallesi Kazım Aksoy Sokağa cephelidir. Taşınmazın bulunduğu parsel köşe parsel konumunda olup batı yönünden Arif Pektaş Sokak, kuzey yönünden Kazım Aksoy Sokak ile diğer yönlerden komşu parseller ile sınırlı olup, Dikdörtgen geometrik şeklinde düz bir topoğrafik yapıya sahiptir. Konum olarak Hz. Ebubekir Camii'ne, Turgutlu Şehirlerarası Otogarı'na ve Özel Bilgikent Okulu'na yakın bir konumdadır. Turgutlu Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden alınan şifahi bilgilere göre "İkiz Blok Nizam, TAKS:0.40, KAKS : 1.60 olmak üzere 4 Kat Konut" imarlıdır. Değer tespiti yapılan taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde herhangi bir yapı mevcut olmayıp, arsa vasfındadır. Taşınmaz arsa olarak 459,64 m² büyüklüğündedir. Şehir merkezine uzak bir konumdadır.
Adresi : Manisa İli Turgutlu İlçesiTurgutlu / MANİSA
Yüzölçümü : 459,64 m2
İmar Durumu: Turgutlu Kent Merkezi 1/1000 ölçekli İlave Ve Revizyon Uygulama İmar Planı içinde "İkiz nizam 4 kat konut" imarlıdır.
Kıymeti : 4.596.000,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr