Küçükçekmece'de mahkemeden satılık net 96 m² daire Küçükçekmece'de mahkemeden satılık net 96 m² daire

Manisa Turgutlu'da 3+1 daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2019/2910 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Manisa İl, Turgutlu İlçe, 5.MINTIKA Mahalle/Köy, 2636 Ada, 17 Parsel, 7 Nolu Bağımsız Bölüm Değer tespitine konusu taşınmaz, Ergenekon Mahallesi Osman Sümer Sokağa cephelidir. Taşınmazın bulunduğu parsel içerisinde 8 bloktan oluşan İnci Kent Sitesi yer almaktadır. Değer tespitine konu taşınmaz F bloğun zemin üstü 3. Katında yer almaktadır. Konum olarak Turgutlu Otobüs Terminaline, Dalbahçe Mahallesi Bağlantı yoluna, Zeytinli köy sitesine yakın bir konumdadır. Değer tespiti yapılan taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde 8 bloktan oluşan, her bir blokta zemin + 3 kat olmak üzere toplamda 4 katlı betonarme binaların bulunduğu bir site mevcuttur. Zemin üstü 1, 2 ve 3. Katlarda her katta 2 adet mesken konut vasfında bağımsız bölüm olmak üzere toplamda 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.. Taşınmazın olduğu bölgede yapılaşmanın devam ettiği görülmüştür. Taşınmaz yaklaşık 4 yıllık bir binadır. Daire 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 wc, 1 lavabo ve 1 koridor hacimleri ile 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Daire giriş kapısı çelik kapıdır. Banyo ve wc tabanları seramik, duvarları fayans kaplamadır. Oda, salon, Mutfak ve koridor tabanları laminant kaplamadır. İç oda kapıları panel kapıdır. Oda duvarları alçı sıva üstü plastik boyalıdır. Tavanlar Kartonpiyerlidir. Pencere doğramaları renkli PVC doğramadır. Mutfak dolabı hazır mutfak olup bankosu granittir. Balkon korkulukları damperli cam olup tabanları seramik kaplamadır. Dairede doğalgaz tesisatının mevcut olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu bina asansörlüdür.
Arsa Payı : 149/9304
İmar Durumu: 1/1000 ölçekli İlave ve Revizyon Uygulama İmar Planı içinde " İkiz notasyonlu blok 4 katlı konut alanı imarlıdır."
Kıymeti : 1.937.000,00 TL
KDV Oranı : KDV Kanunun 17. Maddesinin 4. Fıkrası Uyarınca Muaf
Kaydındaki Şerhler: Türkiye Garanti Bankası A.Ş ipoteği vardır.

Kaynak: ilan.gov.tr