Adana Seyhan'da icradan satılık 105 m² 3+1 daire Adana Seyhan'da icradan satılık 105 m² 3+1 daire

Manisa Şehzadeler'de 26.800 m² tarla mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/38 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Manisa İl, Şehzadeler İlçe, Yeni Harmandalı Mah. Dolaman Mevkii, 479 Parsel, Tarla vasıflı.
Dava konusu taşınmaz topo-grafik yapısı tarıma elverişli, derin toprak yapısına sahip, kumlu-tınlı, 96 1-2 meyilli, su tutma kapasitesi iyi, geçirgen toprak yapısında, tuzluluk, alkalilik, drenej problemi olmayan, çevresinde bulunan tarım arazileri ile benzer özellikler taşıyan sulu tarım arazisidir. Parsel üzerinde yaklaşık 16 m2 genişliğinde bakımsız bir yapı bulunmaktadır. Komşu parsellerde bulunan sulama kaynaklarından sulanabilir yapıda, makineli tarıma uygun olup, üzerinde her türlü tarımsal faaliyetlerin yapılabileceği verimli bir sulu tarım arazisidir. Parsel zeminde batı-doğu yönünde fiziki olarak 3 ayrılmış durumdadır. Orta kısmında kalan kısım yaklaşık 8.400 m2 alan kaplamakta olup, bu kısım ile diğer iki kısım arasında yaklaşık yer yer 1 mt lik kot farkı bulunmaktadır.
Adresi : Yeni Harmandalı Mahallesi, Dolaman Mevkii Şehzadeler / MANİSA
Yüzölçümü : 26.800,00 m2
İmar Durumu: Tarla vasıflı olup imarı bulunmamaktadır.
Kıymeti : 7.370.000,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Şerh bulunmamaktadır.

Kaynak: ilan.gov.tr