Manisa Salihli'de 35.944 m² tarla mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Antalya Konyaaltı'nda mahkemeden satılık 137 m² dubleks mesken Antalya Konyaaltı'nda mahkemeden satılık 137 m² dubleks mesken

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/11 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Manisa ili Salihli İlçesi Çapaklı Mahallesi 115 Ada 8 Parsel sayılı taşınmaz tapu kaydına göre 35.944,65 m2 yüzölçümlü taşınmaz Tarla vasfındadır. Bilirkişi raporuna göre taşınmaz;Taşınmaz hafif eğimli bir arazisi olup, tınlı ve hafif kireçli bir toprak yapısına sahiptir. İşlenebilir toprak derinliği iyidir. Taşınmaz üzerinde tarımsal mekanizasyon aletlerinin çalışma kolaylığı vardır. Taşınmazın yaklaşık 26 dekarlık kısmında verim çağında zeytin ağaçları dikilidir. Taşınmazın geri kalan ve tarla olarak kullanılan kısmında ise biber dikilidir. Zeytin ağaçların bakım ve gelişim durumu iyidir. Taşınmaz DSİ sulama sahasında kalmakta olup, ancak taşınmaz üzerinde sondaj kuyusu bulunmakta olup, sulu tarım arazisidir. Taşınmaz kadastral yola cepheli olup, ulaşım sorunu bulunmamaktadır.
Adresi : Çapaklı Mah. Salihli / MANİSA
Yüzölçümü : 35.944,65 m2
İmar Durumu : Manisa ili Salihli İlçesi Çapaklı Mahallesi 115 ada 8 parsel onaylı imar planı dışarısında kalmakta olup plansız alanlar yönetmeliğinin 63. maddesine tabidir. İlgili kurumların görüşleri doğrultusunda imar durumu düzenlenebilmektedir.
Kıymeti : 4.672.804,50 TL KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr