Muratpaşa'da Nerde Yüzülür? Muratpaşa'nın En Temiz Plajları Muratpaşa'da Nerde Yüzülür? Muratpaşa'nın En Temiz Plajları

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki asfalt, yol ve bakım onarım çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, kışın yoğun yağışlardan olumsuz etkilenen ve heyelan sonucu deforme olan Manavgat ilçesine bağlı Sevinç ve Karavca Mahalleleri grup yolunda bakım çalışmalarını yürütüyor.

Manavgat’ta Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında, Manavgat’ın Sevinç ve Karavca Mahalleleri grup yolunda heyelan nedeniyle kapanan büz ağızları ve şarampoller temizleniyor. Bozulan bölgelerde sıkıştırma, göçük onarımı ve duvar örme çalışmaları yapılıyor.

Göçükler Onarılıyor

Sevinç Mahalle Muhtarı Seyfettin Eski, “Yolumuzda göçükler ve bozulmalar olduğundan dolayı Büyükşehir Belediyesi bize bu konuda yardımcı oldu. Şu an göçükler onarılıyor ve genişletme yapılıyor. Bu konuda memnunuz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Yayla Yollarına Yaz Öncesi Bakım

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta yaz öncesi onarılması planlanan yayla yollarıyla ilgili de harekete geçti. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, yayla yollarının bakım onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışma kapsamında, Manavgat’a bağlı Beşkonak ve Sağırin yayla yollarında bakım, onarım ve şarampol açma çalışmaları yapıldı. Arıcılık ve hayvancılık faaliyetlerinin yapıldığı yaylalarda da çalışmalar sürdürülürken, bölge halkı Başkan Muhittin Böcek’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Antalya Büyükşehir Belediyesi/Bülten