Bir hafif ticari aracın kaldırıma çıkarak park halindeki bir motosiklete çarpması sonucu meydana gelen kazada, sürücünün hafıza kaybı yaşamasıyla sonuçlandı. Kazada yaralanan olmadı.

Kaza Anı

Kaza, Engin Ö. yönetimindeki 61 BU 101 plakalı hafif ticari aracın, Çetin Emeç kavşağında direksiyon hakimiyetini kaybederek önce kaldırıma, ardından bir evin önünde park halinde olan motosiklete çarpmasıyla meydana geldi.

Sürücünün Şaşkınlığı

Kazanın ardından araçtan çıkan sürücü, kaza anını hatırlamazken, “Kim kaza yaptı, ben neredeyim, benim eşim kim?” gibi sorular sordu. Kimsenin burnunun bile kanamadığı kazanın ardından araçtan çıkan sürücünün şaşkınlığı ve soruları, kısa süreliğine de olsa hafıza kaybı yaşadığını gözler önüne serdi.

İzmir'de yol vermeme kavgası kanlı bitti İzmir'de yol vermeme kavgası kanlı bitti

Hafıza Kaybı

Araçtan indiğinde ilk sözleri ‘burası neresi’ olan Engin Ö., “Ben nerede yaşıyorum unuttum. Ben niye böyleyim. Burası Manavgat mı? Eşim kim, ailem kim onları unuttum. Bu yol nereye çıkıyor? Sanki uyuşturucu, alkol almış gibiyim. Benim eşim kim, aramam lazım. Ben çok kötüyüm” diye konuştu.

Ailesinin Yardımı

Ablasını hatırlayan Engin Ö., ablasını telefonla ararken, nerede olduğunu tarif edemeyince yol tarifini trafik polisleri yaptı. Sinirsel rahatsızlığı olduğunu belirten araç sürücüsü, trafik görevlileri tarafından dinlenmesi için bir banka oturtuldu. Ailesinin gelmesinin ardından olay yerinden ayrıldı.

Kaynak: Haber Merkezi