Hayali üniversite skandalı! Diplomalar sahte rektör ise lise mezunu çıktı Hayali üniversite skandalı! Diplomalar sahte rektör ise lise mezunu çıktı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, ırmağa giren arkadaşını göremeyen şahıs, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Yapılan arama çalışmalarının ardından kayıp şahsın ırmaktan çıkıp evine gittiği anlaşıldı.

112 Acil Çağrı Merkezine Panik İhbarı

Olay, Manavgat’ın Şavlak mevkisinde meydana geldi. Bir kişinin arkadaşının serinlemek amacıyla Manavgat Irmağı’na girdiğini, ancak uzun bir süre geçmesine rağmen geri dönmediğini ve boğulmuş olabileceğini bildirmesi üzerine polis ve itfaiye ekipleri alarma geçti.

Arama Kurtarma Çalışmaları Başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat Birimi'ne bağlı kurtarma ekibi ve Manavgat Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti. Polis ekipleri şahsın ırmağa girdiği yerden itibaren kıyıda arama yaparken, itfaiyeye ait bot da bölgede arama çalışması gerçekleştirdi.

Kaybolan Şahıs Evinde Bulundu

Ekiplerin yaklaşık bir saat süren arama çalışmaları sırasında, şahsın Yukarı Pazarcı Mahallesi’nde yarı çıplak vaziyette görüldüğü ihbarı geldi. Yapılan inceleme sonucunda, şahsın ırmaktan çıkarak evine gittiği tespit edildi.

Kaynak: İHA