Antalya’nın Manavgat ilçesinde, bir otomobilin aydınlatma direğine çarpması sonucu meydana gelen kazada, şans eseri yaralanan olmadı. Ancak, güvenlik kamerasına yansıyan kazanın ardından sürücü belgesinin olmadığı belirlenen araç sürücüsüne 12 bin 978 TL para cezası uygulandı.

Kaza Anı Sonrası

Kaza, Manavgat ilçesi Şelale Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde meydana geldi. Şehir merkezi istikametine seyir halinde olan Mustafa Subay’ın kullandığı 33 F 2699 plakalı hafif ticari araç, 3576 sokak kavşağına geldiğinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ve virajı alamaması sonucu refüjde bulunan aydınlatma direğine çarptı.

Aziz Yıldırım: "Şampiyonluğu kazanalım ben adaylıktan çekileyim" Aziz Yıldırım: "Şampiyonluğu kazanalım ben adaylıktan çekileyim"

Hasar ve Cezai İşlem

Araçta ve direkte hasar meydana gelen kazada, şans eseri yaralanan olmadı. Ancak, Manavgat Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekiplerince ehliyeti olmadığı belirlenen araç sürücüsüne, 12 bin 978 TL para cezası uygulandı. Bu durum, sürücülerin trafik kurallarına uymalarının önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: İHA