Manavgat İlçesi'nde yapılan Belediye Meclis Üyeliği seçimlerinin sonuçları netleşti. CHP 64 bin 219, AKP 58 bin 590ve Bağımsız Aday ise 11 bin 943 oy alarak meclise üye seçildi. CHP, 21 asil ve 3 yedek kontenjan olmak üzere toplamda 24 meclis üyesi çıkarırken, AK Parti 16 meclis üyesi ile temsil edilecek. İYİ Parti ise 1 meclis üyesi ile mecliste yer alacak.

İşte O Liste

CHP listesi ise şöyle oluştu: Nazmi Gündüz, Mustafa Öztürk, Ahmet Uslu, Hacer Keçer Karakoç, Gülsüm Özer, Mehmet Burak Çeker, Ayşe Zehra Akın, Seval Öz Özgenç, Özlem Tarakçı, Mehmet Çevik, Hüseyin Sırcan, Mehmet Çiçek, Emine Sema Çağlar, Mehmet Engin Tüter, Hayri Okutan, Mehmet Tosak, Burak Mutlu, Mustafa Kemal Dönmez, Osman Coşar, Levent Arslan, Mehmet Doğan.

21 MECLİS ÜYESİNİN 6'SI KADIN

Akseki'de 51 muhtar belli oldu! 25 mahallede değişim yaşandı Akseki'de 51 muhtar belli oldu! 25 mahallede değişim yaşandı

Nefi Kara Başkanlığı'nda Manavgat Belediyesi'nde CHP'nin 21 Belediye Meclis Üyesi'nden 6'sı kadın olurken üyeler arasında 21. Dönem Antalya İl Genel Meclis Üyesi Gülsüm Özer de bulunuyor. Eczacı Gülsüm Özer, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi de oldu. Muratpaşa eski Belde Başkanı Nazmi Gündüz de Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan bir başka isim.

AKP listesi ise şöyle oluştu: Süleyman Öz, Mücahit Tatar, Mehmet Kara, Ziya Ersoy, Ünsal Çiviler, Derya Kaya, Şükrü Arslan, Mustafa Öner Özen, Özcan Yıldırım, Mehmet Ali Uslu, Nagehan Barut, Sinan Tezcan, Demir Durar, Geylanı Yılmaz, Hasan Yavuz, Mustafa Armağan.

Kaynak: Kamer DURDU