Türkiye'de yeni il olma adayları belli oldu Türkiye'de yeni il olma adayları belli oldu

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in evinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi sonucu büyümeden kontrol altına alındı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in evinde neden yangın çıktı?

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in evinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle büyümeden kontrol altına alındı. Yangın, çatıda yapılan çalışma sırasında izolasyon malzemelerinin tutuşması sonucu çıktı.

Şükrü Sözen'in evi nerde ?

Sözen Park Konakları’nda bulunan ve Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ait olan evde çıkan yangın, çevredeki vatandaşlar arasında endişe yarattı. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen ihbar üzerine olay yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat Birimi ve Manavgat Emniyet Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

A W106297 03

Şükrü Sözen'in evinde çıkan yangında ne oldu?

Yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı ve etkili müdahalesi sonucunda kontrol altına alındı. Ekipler, çatıda ve bina içerisindeki dumanı boşaltmak için çalışma yaptı. Yangın sonucunda evin çatısında büyük çapta hasar oluştu.

Yangının, çatıda çalışma yapan işçilerin kaynak yapması sırasında izolasyon malzemelerinin tutuşması sonucu çıktığı belirtildi. Yangın sırasında çatıda çalışan bir işçi, polise verdiği ifadede, kaynaktan sıçrayan kıvılcımın izolasyon malzemesini tutuşturduğunu ve yangını söndürmeye çalıştıklarını ancak başarılı olamadıklarını belirtti.

Kaynak: İHA