Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 2009 yılından bu yana üç dönem boyunca sürdürdüğü görevinden ayrılacağını duyurdu. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinin ardından aday olmayacağını açıklayan Sözen, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarına veda ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Sözen’den Kamu Kurumlarına Veda

Başkan Sözen, Manavgat Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manavgat Adliyesi ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na veda ziyaretlerinde bulundu. Bu ziyaretler sırasında, bugüne kadar sağladıkları destek için kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür etti.

Başkan Sözen’den Teşekkür Mesajı

Sosyal medya hesabından ziyaretleri paylaşan Başkan Şükrü Sözen, “Değerli Hemşehrilerim, 15 yıllık görev süremizde Manavgat halkımıza hizmet noktasında birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum kamu kurumlarımıza veda ziyaretlerinde bulunduk. Görev süremdeki destekleri için tüm kamu kurum temsilcilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Kobani Davası: Selahattin Demirtaş ve 15 Tutuklunun Tahliye Talebi Mahkeme Tarafından Reddedildi Kobani Davası: Selahattin Demirtaş ve 15 Tutuklunun Tahliye Talebi Mahkeme Tarafından Reddedildi

Kaynak: Manavgat/Bülten