Babasını bıçaklayan genç asılı halde bulundu Babasını bıçaklayan genç asılı halde bulundu

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bir bekçi, sokak ortasında bir köpeği vurarak ağır yaraladı. Olaya tanık olan bir kadın, bekçiden şikayetçi oldu ve yaşananları şu şekilde ifade etti: "Bekçi köpeği vurunca şok olduk. Köpek kimseye zarar vermiyordu. Havlamadı, saldırmadı. Bekçiye 'sen ne yapıyorsun?' dedim. 'Sana ne lan…' dedi ve beni de tehdit etti."

BirGün Gazetesi'nden İsmail Arı'nın haberine göre olay, 18 Mart pazartesi günü gece saatlerinde Sultançifliği Mahallesi'nde gerçekleşti. İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bir bekçi, belindeki silahı çıkararak sokakta yürüyen köpeği vurdu. Ağır yaralanan köpek, yaklaşık bir saat boyunca yerde bekledi.

Şikayetçi kadın, karakola götürülürken "polis ve bekçilerin sahur yaptığı için yaklaşık bir saat bekletildiğini" belirtti. Köpeği vuran bekçinin yanında ifade veren kadın, "Bekçi köpeği vurunca şok olduk. Köpek kimseye zarar vermiyordu. Havlamadı, saldırmadı. Bekçiye 'sen ne yapıyorsun?' dedim. 'Sana ne lan…' dedi ve beni de tehdit etti. Silah hâlâ elindeydi ve eli titriyordu. Bir anda olay yerine bir sürü bekçi ve polis geldi. Köpeği vuran bekçi ise ortadan kayboldu. Bekçiden şikayetçiyim" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi