Hamas Lideri İsmail Haniye Türkiye'ye Geliyor: Erdoğan'la Görüşecek Hamas Lideri İsmail Haniye Türkiye'ye Geliyor: Erdoğan'la Görüşecek

Liverpool, İngiltere Premier Lig'inde mücadele eden bir takım olarak, sportif direktörlük pozisyonuna Richard Hughes'u atadığını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, 44 yaşındaki futbol adamının kariyerinin detaylarına da yer verildi. Hughes'un futbolculuk hayatında İskoçya Milli Takımı dahil olmak üzere 300'den fazla maça çıktığı ve genellikle Portsmouth ve Bournemouth'ta orta sahada görev yaptığı belirtildi.

Liverpool FC eşsiz bir kulüp

Yeni görevi hakkında konuşan Hughes, 'Bu fırsatın bana teklif edilmesinden inanılmaz derecede gurur duyuyorum. Liverpool FC eşsiz bir kulüp ve bana bu sıfatla hizmet etme şansı verildiği için minnettarım. İnsanlar haklı olarak bu organizasyonun övünebileceği zengin tarihten bahsediyor, ancak beni gerçekten heyecanlandıran şey şimdiki zaman ve gelecek. Jürgen Klopp, olağanüstü bir takıma ve kadroya liderlik ediyor ve bunun yanı sıra genç oyunculara bağlılık ve onların A takıma giden yolları da olağanüstü.' ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA