Türk sinemasının usta isimlerinden Leyla Bilginel, 16 yıl önce Amerika'da sperm bankasından aldığı sperm ile oğlu Kayra'ya hamile kalarak adeta bomba bir itirafta bulundu. Gökay Kalaycıoğlu'nun Haberler.com Youtube kanalında yayınlanan "Haber Bahane" programına konuk olan Bilginel, samimi açıklamalarıyla izleyenleri şaşırttı.

Leyla Bilginel'den Bomba İtiraf

Bilginel, o dönem 2 tüp sperm aldığını ve sperm aldığı adamı tanımadığını dile getirdi. "Ailemin erkeklerinde gördüğüm şeylerden dolayı hiçbir erkekten soğumadım. Spermini kullanarak çocuk yaptığım adamı tanımıyorum. Fotoğrafını da hiç görmedim, merak da etmedim. Sperm aldığım adamı görmedim ama genetiğiyle ilgili her şeyini biliyorum. İnsanlar 10 yıllık eşini bu kadar bilmez." ifadelerini kullanan Bilginel, sperm aldığı adamın Fransız ve Amerika'da doğup büyüdüğünü de açıkladı.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den Bayram Paylaşımı İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den Bayram Paylaşımı

Kayra'nın Babası Kim?

Bilginel, sperm aldığı adam hakkında şu bilgileri verdi: "Aynı adamda 2 tüp sperm almıştım biri bankada duruyor. İleride belki kardeş falan yaparım. Bir adam bankaya 5 tüp sperm bırakabiliyor, benden önce bir kadın daha almış. Doğurganlığım devam ediyor, yumurtalıklarım muazzam. O dönem spermleri almak için 5 bin dolar ödemiştim."

Sperm Bankasına Başvurmanın Zorluğu:

Bilginel, sperm bankasına başvurmanın kolay olmadığını ve bir sürü testten geçilmesi gerektiğini de vurguladı.

"Belki İleride Kardeş Falan Yaparım"

Bilginel, ileride sperm bankasından aldığı sperm ile tekrar hamile kalmayı da düşündüğünü dile getirerek dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

Oğlu Kayra'dan Duygulandıran Sözler

Bilginel, 10 yaşındayken oğlu Kayra'nın kendisine "İyi ki evlenmemişsin, iyi ki baba yapmamışsın" dediğini de anlattı.

Kaynak: Haber Merkezi