Gazipaşa’da İnşaat İşçisi Düştü! Gazipaşa’da İnşaat İşçisi Düştü!

ATV’nin sevilen tarihi dizisi Kuruluş Osman, Osmanlı İmparatorluğu’nun doğuşunu tüm detaylarıyla aktaran bir yapımla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin başrollerinde Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer ve Emre Bey gibi isimler yer alıyor.

Sezon Finali İçin Geri Sayım Başladı

10 Haziran 2024 tarihinde yayınlanan sezon finalinin ikinci fragmanı, izleyicilerin beğenisine sunuldu. Fragman, dizinin takipçileri arasında büyük heyecan yarattı.

163. Bölümde Neler Yaşandı?

Osman Bey ve Komutan Konstantin karşı karşıya geldi. Şimdi mesele kimin ayakta kalacağı. Bizans mı? Türk’ün şanlı devleti mi? Osman Bey, dur durak bilmeden Konstantin ile mücadeleye devam edecek. Peki, Osman Bey’in Konstantin’e karşı ilk hamlesi ne olacak?

Gonca Hatun ve Mehmet Bey Arasında Neler Olacak?

Mehmet, Gonca’nın rahatsızlanması üzerine telaşlanır ve onu merak eder. Abi kardeş arasındaki buzlar eriyecek mi?

Holofira Hakkındaki Gerçek

Konstantin’in eline bir mektup geçer. Bu mektup Holofira’nın Osman Bey’e çalıştığını haber verir. Bu haber nelere sebep olacak? Konstantin öğrendiklerinden sonra Holofira’ya ne yapacak?

Elçim Hatun’a Oyun Kuruluyor!

Holofira’nın ifşa oluşu üzerinden Elçim Hatun’a bir oyun kurulmuştur. Elçim Hatun üzerine oynanan bu oyundan kurtulabilecek mi? Tüm bunlara karşı Bala Hatun’un tavrı ne olacak?

Osman Bey, Konstantin Tehlikesine Karşı Ne Yapacak?

Konstantin, Osman Bey’i alt etme planları yapmaktadır. Osman Bey, Konstantin’in kurduğu tuzaktan nasıl kurtulacak?

Sezon Finali Ne Zaman?

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’da izleyicilerle buluşacak. Bu heyecan dolu finali kaçırmayın!

Kaynak: Haber Merkezi