Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Korkuteli’deki aday sürecinde yaşanan olaylara dikkat çekti ve “Korkuteli bu ihanete cevabını 31 Mart’ta sandıkta verecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan 'kamuda tasarruf' açıklaması Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan 'kamuda tasarruf' açıklaması

Korkuteli’nin Asil Evlatlarına Çağrı

Başkan, Korkuteli’de MHP’nin aday yapmadığı kişilerin daha sonra bin bir türlü oyun sahnelediğini belirtti ve “Korkutelili de bunu yiyecek, öyle mi? Yer mi Korkuteli’nin asil evlatları bunu yer mi?” diye sordu.

Cumhur İttifakı Adaylarından İftar Programında Sesleniş

Cumhur İttifakı MHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Sadık Önal ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü’nün de iftar programında Korkutelilere seslendi.

“Korkuteli Üç Hilal’e, Bizde Korkuteli’ne Sevdalıyız”

Başkan, “Korkuteli Üç Hilal’e, bizde Korkuteli’ne sevdalıyız” dedi ve Korkuteli’nin yiğit evlatlarına seslendi. Başkan, “Kim kiminle yürüyor, kimler hangi dolapları çeviriyor, Korkuteli’nin yiğit evlatlarının bunu görmediğini mi zannediyorsunuz?” diye sordu.

İhanetler Ayan Beyan Ortada

Başkan, “Birileri kafalarını kuma gömseler de ihanetleri ayan beyan ortadadır. Korkuteli bu ihanete cevabını 31 Martta verecek midir? Elbette verecektir.” dedi.

Korkuteli ve Antalya’nın Altın Çağına Var mısınız?

Başkan, 31 Mart akşamı Korkuteli’nde Sadık Önal ve Antalya’da Hakan Tütüncü’nün seçilmesi durumunda Korkuteli ve Antalya’nın altın çağının başlayacağını belirtti ve “Korkuteli’miz ve Antalya’nın altın anahtarını iki Türkiye sevdalısı Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli Bey’e ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a vermeye ve Antalya’nın altın çağını başlatmaya var mısınız?” diye sordu. Başkan, “Ne Mutlu Türk’üm Diyene.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: Haber Merkezi