Japonya'da kendini köpeğe dönüştürmek için yaklaşık 500 bin lira harcayan bir adam, şimdi de farklı bir hayvana dönüşmeyi planladığını açıkladı.

Toco adını kullanan bu kişi, bir çoban köpeğine dönüşme hikayesini YouTube kanalında paylaşmış ve çocukluğundan beri hayvan olmak istediğini dile getirmişti.

Screenshot 2024 05 29 At 16 56 20 (1) トコ(Toco) On X 着ぐるみをオーダーしてました! おかげさまで動物になってみたいという夢を叶えることができました! Https T.co Zjix8Vcwfm X

'Toco'nun dönüşmek istediği dört hayvan daha var'

Toco, dönüşmek istediği dört hayvan daha olduğunu, ancak bunlardan ikisinin mümkün olmayabileceğini belirtti. Gerçek kimliğini gizli tutmaya devam eden Toco, YouTube kanalı aracılığıyla köpek maması yediği videoları da paylaşmayı sürdürüyor.

Para karşılığında evinin mutfağında erkekleri hadım eden adam mahkemeye çıktı Para karşılığında evinin mutfağında erkekleri hadım eden adam mahkemeye çıktı

'Psikologlar Toco'nun durumunu değerlendiriyor'

Toco, YouTube kanalında onun gibi olmak isteyenlerden birçok yorum aldığını ifade ederken, psikologlar onun durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Uzmanlar, Toco'nun kendisini hayvanlara benzer hissetme ve onlarla içsel bir bağ kurma eğilimini ifade eden, patolojik olarak "Therian" adıyla bilinen bir psikolojik süreç yaşıyor olabileceğini düşünüyor.

Kaynak: Haber Merkezi