Konyaaltı Belediyesi, çocuklar ve yetişkinler için düzenlediği kış spor kurslarının 2’nci dönemine kayıtları başlattı.

Çeşitli Spor Branşlarına Kayıtlar Açıldı

Konyaaltı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve futbol, tenis, basketbol ve sabah sporu olmak üzere toplamda 5 branşta eğitim verilecek olan kurslara başvurular, online olarak alınmaya başlandı. Uzman eğitmenlerin ücretsiz olarak eğitim vereceği kurslara katılmak isteyenler, 28 Ocak 2024 tarihine kadar www.konyaalti.bel.tr adresi üzerinden başvuru yapabilecekler.

Bilgi Almak İçin İletişim Bilgileri

Kurslar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Spor İşleri Müdürlüğü’nün 0 (242) 245 55 00 (6252), (6255) telefon numarasından detaylı bilgi alabilecekler.

Ulaştırma Bakanı Uraloğlu Dilucu-Iğdır-Kars hattı'nın inşaatına bu yıl başlanacağını duyurdu Ulaştırma Bakanı Uraloğlu Dilucu-Iğdır-Kars hattı'nın inşaatına bu yıl başlanacağını duyurdu

Belediye Başkanı Semih Esen’in Açıklamaları

Konyaaltı Belediyesi Başkanı Semih Esen, göreve geldikleri günden bu yana çocuklar ve yetişkinler için spor kursları düzenlediklerini belirtti. Esen, “Konyaaltı ilçemizde spora önem veriyoruz. Yetişkinlerimiz ve çocuklarımız için açtığımız kış sporları kurslarına kayıtlarımız başlamıştır. Vatandaşlarımızı spor kurslarımıza kayıt yaptırmaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA