Adnan Oktar Erzurum'dan Van'a Transfer Edildi: Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumuna Alındı Adnan Oktar Erzurum'dan Van'a Transfer Edildi: Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumuna Alındı

Konyaaltı Belediyesi Kuluçka Merkezi ve Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü Liderleri, işverenler için işe alım süreçleri, CV inceleme ve mülakat teknikleri hakkında bilgilendirme ve atölye çalışması düzenledi.

Eğitimlerin Amacı

Bu eğitimler, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) tarafından “Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Konyaaltı Kuluçka Merkezi’nin, bünyesinde yer alan girişimcilerin işlerini geliştirmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Atölye Çalışması

Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen atölye çalışmasında, Kuluçka Merkezi girişimcilerine, İş Kulübü liderleri Cemile Şengül Zeybek, Zeynep Kutlu Gebeş, Zeynep Gül ve iş ve meslek danışmanı Seval Öztürk tarafından işe alım süreçleri, CV inceleme ve mülakat teknikleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Eğitimin İçeriği

Eğitim, girişimcilerle soru-cevap şeklinde ilerledi ve bu sayede girişimcilerin iş faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmaları sağlandı. Eğitim sonunda, girişimcilere İŞKUR tarafından katılım sertifikaları dağıtıldı.

Kaynak: Haber Merkezi