Karakurt Barajı'nda su seviyesi yükseldi: Köy yerleşim yeri suya gömüldü Karakurt Barajı'nda su seviyesi yükseldi: Köy yerleşim yeri suya gömüldü

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Konyaaltı Belediyesi, Bebek Parkı’nda yenileme çalışmalarına başladı. Bu yenileme çalışmaları kapsamında, parkta boyama ve tadilat gibi işlemler gerçekleştiriliyor.

Bebek Parkı’nda Yenileme Çalışmaları Başladı

Konyaaltı Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez hizmete açılan Bebek Parkı’nda yenileme çalışmaları başladı. Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parkta boyama ve tadilat gibi çalışmalar yürütüyor. Bebek Parkı Ekip Sorumlusu Deniz Çetiner, “Bebek Parkı’mız tadilatta. Daha yararlı hizmet sunmak adına çocuklarımız için daha güvenilir bir ortam oluşturmaya çalışılıyor. Bebek Parkı birkaç gün içerisinde yeniden hizmete açılacak” dedi.

“Mutlu Bir Konyaaltı İstiyoruz”

Bebek Parkı’nda her gün 0-5 yaş arası yüzlerce minik misafir ağırlanıyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, “Miniklerimizin daha iyi bir ortamda vakit geçirmeleri için Bebek Parkı’mızda tadilat yapıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz Bebek Parkı’nda çalışmalarını sürdürüyor. Tadilat ve boyama işlemleri gerçekleştirildikten sonra Bebek Parkı’mız yeniden hizmete açılacak. Mutlu bir Konyaaltı için çalışmalarımız sürecek” dedi.

Kaynak: İHA