Amasya Merkez'de icradan satılık 3+1 daire Amasya Merkez'de icradan satılık 3+1 daire

Konya Selçuklu'da 90 m² daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/7994 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

HİSSELİ TAŞINMAZIN Özellikleri: Konya İl, Selçuklu İlçe, IŞIK Mahalle/Köy, 1931 Ada, 165 Parsel, 8 Nolu Bağımsız Bölüm Mesken olarak kullanılan daire; antre, salon, 3 oda, banyo, tuvalet, mutfak ve holden ibarettir. 2 adet balkon vardır. Brüt inşaat alanı 120 m2, net inşaat alanı ise 90 m2 civarındadır. Salon ve oda tabanlarına laminant, ıslak zeminler seramik döşenmiştir. Giriş kapısı ahşap kapı üstü ikinci demir kapı, İç Kapı ahşap kapı, Pencereler PVC olup mermer denizlik vardır. Oda duvarları alçı üzeri boyalıdır. Mutfakta mermer tezgah ile tezgah alt/üst dolabı vardır. Banyo, tuvalet iç duvar yüzeyleri fayans kaplıdır. Isınma doğalgaz/kombi iledir.
Adresi : Işıklar Mah. Tan Yıldızı Sokak 10/7 Selçuklu / KONYA
Yüzölçümü : 90 m2 (NET)
Arsa Payı : 55/547
İmar Durumu :İnşaat tarzı Dosyada mevcut 1/1000 ölçekli imar durum belgesinde Beş Kat İkiz Mesken sahası girmektedir
Kıymeti : 425.000,00 TL (1/2 HİSSENİN DEĞERİ)
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: 1/2 HİSSENİN SATIŞIDIR (TAM HİSSE DEĞİLDİR.)

Kaynak: ilan.gov.tr