Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı! Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı!

Kocaeli'nin İzmit ilçesine bağlı Erenler Mahallesi'nde uzun yıllardır yaşayan ve geniş bir kesim tarafından tanınan eski başpehlivan Talip İmren, geçirdiği bel fıtığı ameliyatının ardından hayatını kaybetti.

72 yaşındaki İmren, bir süre önce bel fıtığı teşhisiyle ameliyat masasına yattı. Ancak sağlığına kavuşamadı ve ameliyat sonrası yatalak olarak yaşamını sürdürdü. İkinci operasyonun ardından durumu daha da kötüleşen İmren, bir süre sonra fenalaşarak hayatını kaybetti.

Defnedildi

Eskişehirli olan ve evli bir baba olan Talip İmren'in cenazesi, İzmit'te bulunan Hayırsevenler Camii'nde öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Ardından, Doğantepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

İmren'in vefatı, Kocaeli'de spor camiasında derin üzüntüye yol açtı. Başpehlivanın mezarı başında sevenleri ve spor dostları, onun spor dünyasına katkılarını anarak dualar etti.

Kaynak: İHA