Arda Turan Eşi Aslıhan Doğan Turan’a Lüks Bir Araba Hediye Etti Arda Turan Eşi Aslıhan Doğan Turan’a Lüks Bir Araba Hediye Etti

Gold Film'in fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti', heyecanla beklenen sezon finaline doğru yol alıyor. Dizinin şu ana kadar 52 ülkeye satılması büyük bir başarı olarak değerlendiriliyor. Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizi, sevilen senaristler Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınıyor. Başrollerini Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ceren Karakoç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Feyza Civelek ve Sibel Taşçıoğlu'nun üstlendiği dizi, izleyicilerden büyük ilgi görüyor.

Kızılcık Şerbeti sezon finaline hazırlanıyor

MIPTV'de Görkemli Bir Kutlama

Dizi dünyada geniş kitlelere ulaşırken, bu başarı MIPTV gibi prestijli uluslararası etkinliklerde de dikkat çekiyor. Global Agency'nin yurt dışı temsilciliğini üstlendiği dizi, MIPTV kapsamında gerçekleştirilecek olan 61. etkinlikte büyük bir kutlama ile onurlandırılacak.

MIPTV'deki kutlamaya dizi ekibinden yapımcı Faruk Turgut, senaristler Melis Civelek ve Zeynep Gür ile birlikte oyuncular da katılacak. Önemli bir basın toplantısı öncesinde düzenlenecek etkinlikte, dünya basınına dizi hakkında bilgi verilecek ve sorular yanıtlanacak. Akşam saatlerinde ise Martinez Otel'de gerçekleşecek özel partiye 350 davetli katılacak. Whitney Houston Müzikali'nin solisti de parti için Amerika'dan özel olarak gelecek.

Bu kutlama aynı zamanda MIPTV'nin son kez düzenleniyor olması nedeniyle de ayrı bir anlam taşıyor. MIPTV'nin 61 yıllık geçmişinde son kez düzenlenecek olan etkinlik, "Kızılcık Şerbeti"nin uluslararası alandaki etkisini bir kez daha vurguluyor.

Kaynak: Haber Merkezi