Kızılcık Şerbeti dizisinde yaşanan tükenmişlik sendromu krizi sonrası, olaya yapım şirketi Gold Film el attı. Yapılan yazılı açıklamada, Müjde Uzman’ın paylaşımı sonrası ti’ye alan bir paylaşımda bulunan makyözün iş akdine son verildiği belirtildi.

Ayşe Ateş: Ölüm Tehditleri Alıyorum, Cumhurbaşkanımızın Şahsına Meydan Okuyorlar Ayşe Ateş: Ölüm Tehditleri Alıyorum, Cumhurbaşkanımızın Şahsına Meydan Okuyorlar

Ne Olmuştu?

Oyuncu Müjde Uzman, geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yapmış ve tükendiğini belirtmişti. Uzman’ın bu açıklaması, tükenmişlik sendromuna yakalandığı şeklinde yorumlanmıştı.

Makyözün Paylaşımı ve Sonuçları

Kızılcık Şerbeti dizisinde makyöz olarak çalışan Esra Okumuş Şahin, geçtiğimiz günlerde Instagram hikayesinden bir video yayımladı ve “tükendim” ifadelerini kullandı. Bu sözler, sosyal medyada büyük tepki topladı ve Esra Okumuş Şahin’in Müjde Uzman’la dalga geçtiği iddia edildi.

Yapımcının Açıklaması

Yaşanan bu olay sonrası yapımcı Faruk Turgut, “Oyuncumuz Müjde Uzman’ın paylaşımı sonrası set makyözünün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır.” ifadesini kullandı. Bu

Kaynak: Haber Merkezi