Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç’ın yer aldığı sevilen dizi “Kızılcık Şerbeti”, bu hafta yayınlanan bölümüyle yine gündem oldu. Dizide “Nursema” karakterine hayat veren Ceren Karakoç’un bir sahnesi sosyal medyada çok konuşuldu.

100 TL’lik Benzin İsteyen Nursema

Son dönemlerde sık sık gündeme gelen “Kızılcık Şerbeti” dizisinin sahnelerine bir yenisi daha eklendi. Dizideki Nursema karakterinin benzin istasyonunda 100 TL’lik benzin istemesi sosyal medyada gündem oldu. Dizinin bu sahnesine “Nursema çok geriden geliyor.” yorumları yapıldı.

Sosyal Medya Tepkileri

Ada Erma kimdir, kaş yaşında? 49. Pantene Altın Kelebek Ödülü'nü kazanan Ada Erma'nın hayatı hakkında bilgiler Ada Erma kimdir, kaş yaşında? 49. Pantene Altın Kelebek Ödülü'nü kazanan Ada Erma'nın hayatı hakkında bilgiler

Bu sahne, sosyal medya kullanıcıları tarafından hızla paylaşıldı ve çok sayıda yorum aldı. Nursema’nın benzin istasyonundaki pompacıdan 100 TL’lik benzin istemesi, izleyiciler arasında büyük bir etki yarattı. Bu durum, dizinin popülerliğinin bir göstergesi olarak kabul edildi.

Kaynak: Kamer Durdu