Kızılcık Şerbeti 48. Bölüm'ünde Aile Bağları ve Sırlar! Fragmanda neler oluyor? 

Abdullah’ın Kalp Krizi: 

Abdullah, yaşadığı stresli olaylar sonucunda kalp krizi geçirir. Ömer’in endişeli ziyareti, Abdullah’ın hayata tutunmasını sağlar, ancak bir süre hastanede kalması gerekmektedir.

Survivor All Star’da Şaşırtan Sigara İddiası: Acun Ilıcalı Ne Diyecek? Survivor All Star’da Şaşırtan Sigara İddiası: Acun Ilıcalı Ne Diyecek?

Aile Yeniden Bir Arada:

 Bu talihsiz olay, tüm aileyi yeniden bir araya getirir. Abdullah’ın durumunu öğrenen Alev, hemen şehre döner, ancak Abdullah’a ulaşması beklediği kadar kolay olmaz.

Ömer ve Görkem:

 Ömer, Görkem’i daha yakından tanımaya çalışırken, Umut kendini para kazanmanın keyfine kaptırır ve riskli işlere bulaşır.

Ertuğrul’un Daveti:

 Ertuğrul’un dernekte verdiği davet, birçok kişinin gerçek duygularını ortaya çıkarır.

Mustafa’nın Şüpheleri: 

Mustafa’nın karısına olan şüpheleri artar ve bu durum tüm ailenin dikkatini çeker. Nilay’ın büyük hamlesi, herkesi şoke eder.

Kızılcık Şerbeti Konusu Ne?

Kızılcık Şerbeti, iyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım’ın hikayesini anlatır. Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonra ayakta kalmayı başarır ve iki kızını yetiştirir. Ancak kızı Doğa’nın muhafazakar bir aileye evlenmesi, Kıvılcım’ı hayal kırıklığına uğratır. Kızılcık Şerbeti, iki farklı aile arasında kalan bir aşk hikayesini anlatır.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümü Ne Zaman?

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kaynak: Haber Merkezi