Yayınlandığı ilk bölümden itibaren tepkilerin hedefinde olan Kızıl Goncalar dizisi, 3. bölüm yayınlanmadan büyük bir değişiklikle karşı karşıya. İşte dizinin hayranlarını bekleyen yeni karar…

'Bir Zamanlar Çukurova' Oyuncusu Murat Ünalmış Baba Oluyor 'Bir Zamanlar Çukurova' Oyuncusu Murat Ünalmış Baba Oluyor

Kızıl Goncalar Dizisi İçin FOX TV’den Beklenmedik Karar!

Dizi Hakkında Genel Bilgi

Kısa sürede adını herkese duyuran ve tepkilerin odağına yerleşen Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümü, günlerce konuşulacak gibi görünüyor. İddialı rakipleri karşısında Pazartesi akşamlarına hızlı bir giriş yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Kızıl Goncalar dizisinde, ortalık daha da karışmaya başladı.

Büyük Değişiklik

Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrol olarak seyircinin karşısına çıktığı Kızıl Goncalar dizisinde yaşanan büyük değişikliğin detayları merak konusu oldu. Kızıl Goncalar dizisi neden yok? Kızıl Goncalar dizisi yayınlanmayacak mı? Kızıl Goncalar bitti mi? Kızıl Goncalar final mi yaptı? Kızıl Goncalar dizisi yeni bölüm ne zaman? gibi sorular merak edilirken, detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Kızıl Goncalar Dizisi İçin FOX TV’den Beklenmedik Karar!

RTÜK Cezası

Sosyal medyada infiale yol açan Kızıl Goncalar dizisi hakkında RTÜK tarafından verilen yayın durdurma cezası onaylandı. Ceza sonrası dizinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Sorulara yanıt dizinin yapımcısından geldi.

Yapımcıdan Açıklama

Kızıl Goncalar dizisinin yapımcısı olan Faruk Turgut, açıklamasında yayın durdurma cezasının onaylandığını belirterek dizinin ekranda olmayacağını söyledi. Faruk Turgut yaptığı açıklamada 'Bu akşam yayın yok. İdare mahkemesi ve Bölge idare mahkemesi, RTÜK’ün verdiği yayın durdurma kararını onayladı. Kızıl Goncalar’ın yayınını yapamıyoruz' ifadelerini kullandı.

Kardeşlerim 114. Bölüm Fragmanı: Suzan’ın Kaderi Ne Olacak? Kardeşlerim 114. Bölüm Fragmanı: Suzan’ın Kaderi Ne Olacak?

Dizi Hakkında İddialar

Yeni sezona oldukça sert ve hızlı bir giriş yapan Kızıl Goncalar dizisi bilindiği üzere geçtiğimiz hafta yeni yıl arası nedeniyle seyircinin karşısına çıkmamıştı. Kızıl Goncalar son bölüm FOX TV ekranlarında merakla beklenirken senaryoda tepki çeken sahnelerin azaltılması ve daha sade bir hale getirilmesi talimatının verildiği iddia edildi. Yani Kızıl Goncalar dizisinde seyircinin tepkisini çekecek sahnelerin daha az olacağı bölümler dizinin hayranlarını bekliyor. Bu iddialar karşısında Kızıl Goncalar senaristlerinden nasıl bölümler geleceği şimdiden merak konusu olurken konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil.

Kaynak: Haber Merkezi