Beyoğlu'nda meydana gelen korkunç olayda, bir kişi tartıştığı kız arkadaşını sokak ortasında vurarak öldürdü ve ardından intihar etti.

Yağmur Bulut Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya kazandı Yağmur Bulut Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya kazandı

Olay, sabah saatlerinde Beyoğlu Hasköy'de gerçekleşti. 31 yaşındaki Özgür Kemal Akdemir, 30 yaşındaki kız arkadaşı Başak Tekin ile sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle Akdemir, silahını çıkararak Tekin'e ateş etti. Olay sonucunda Başak Tekin olay yerinde hayatını kaybederken, Akdemir ise aynı silahla kendi kafasına ateş etti.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı

Silah seslerini duyan çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemleri alırken, sağlık ekipleri Başak Tekin'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Özgür Kemal Akdemir ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Kötü haberi alan Başak Tekin'in ailesi, olay yerine koşarak geldi. Acılı aile fertleri gözyaşlarına boğulurken, polis ekipleri olay yerinde detaylı inceleme başlattı.

Kaynak: İHA