Resmi Gazete'de Yeni Karar! 18 Temmuz 2024 Perşembe Bugünün Kararları Neler? Resmi Gazete'de Yeni Karar! 18 Temmuz 2024 Perşembe Bugünün Kararları Neler?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile Muratpaşa Belediye Başkanı, Bir de yıllardır imar bekleyen ama her planlaması yargıya giden Kırcami'nin imar planı sürecini ele almak üzere bir araya geldi.

Kırcami 1

Toplantının Detayları

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Muratpaşa Belediye Başkanı, Kırcami'nin imar planı sürecini tartışmak üzere bir araya geldi. Toplantıda, Muratpaşa ilçesi ve Kırcami'nin geleceği üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Kırcami parselasyon davası sonuçlandı! İstinaf ne karar verdi? Kırcami parselasyon davası sonuçlandı! İstinaf ne karar verdi?

Kırcami 2

Kırcami Gündemde

Muratpaşa Belediye Başkanı, görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ile bir araya geldik. Muratpaşa’mız ve Kırcami İmar Planı süreci üzerine değerlendirmede bulunduk. Antalya’mız ve Muratpaşa’mız için başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm kurumlarla koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Muratpaşa Kırcami inadından vazgeçmiyor Muratpaşa Kırcami inadından vazgeçmiyor

Böcek'ten açıklama 

Böcek, "Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal  ve çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek Kırcami başta olmak üzere ilçemizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirdik. İş birliği içerisinde halkımızın huzuru için çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Kamer Durdu