Kastamonu’da, sulama kanalında başı kesilmiş bir ceset bulundu. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan üç kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Cinayetin, yasak bir aşk sonucu işlendiği iddia ediliyor.

Konya'da Dehşet Verici Olay! 2 Kız Kardeşe Cinsel İstismarda Bulunan Kişiye Verilen Ceza Belli Oldu Konya'da Dehşet Verici Olay! 2 Kız Kardeşe Cinsel İstismarda Bulunan Kişiye Verilen Ceza Belli Oldu

Dere Köyü’nde Korkutan Olay

Bu korkutan olay, 5 Mayıs Pazar günü Kastamonu’nun merkezine bağlı Dere köyünde gerçekleşti. Vatandaşlar tarafından terk edilmiş bir araçta yapılan inceleme sonucunda, sulama kanalında başı kesilmiş bir ceset bulundu.

Kayıp Kişiye Ait Ceset Bulundu

Bulunan cesedin, Araç ilçesine bağlı İğdir köyünde yaşayan ve dört gündür kayıp olan Adem Yeşilgil’e (48) ait olduğu belirlendi. Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, başı kesik cesetle ilgili olarak Ş.K., N.K. ve E.Ö. gözaltına alındı.

Gözaltına Alınanlar Tutuklandı

Karakoldaki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen üç şüpheli, Kastamonu Adliyesi’ne sevk edildi. Hakim karşısına çıkan üç kişi de tutuklandı. Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı komando ve asayiş birlikleri, Yeşilgil’in kayıp başını arama çalışmalarını sürdürüyor.

Yasak Aşk İddiası

Öte yandan, cinayetin yasak bir aşk sonucu işlendiği iddia ediliyor. Bu iddia, olayın şokunu yaşayan yerel halk arasında büyük bir tartışma konusu oldu.

Kaynak: İHA