Türkiye 3. Lig 1. Grup lideri Kepezspor, yarın kendi tesislerinde ikinci yarı maçlarına hazırlanmak üzere toplanıyor. Kepez’in Kaplanları olarak bilinen takım, ilk antrenmanını öğleden sonra gerçekleştirecek.

Üç Aşamalı Kamp Dönemi: Aliağa FK Maçına Hazırlık

Kepezspor, lig ikincisi Aliağa FK ile oynayacağı ikinci yarının ilk maçına kadar üç aşamalı bir kamp dönemi geçirecek. Bu süre zarfında takım, teknik ve taktik çalışmalarını yoğunlaştıracak.

Maçta kalp krizi geçiren eski futbolcu kurtarılamadı Maçta kalp krizi geçiren eski futbolcu kurtarılamadı

Lider Kepezspor Ikinci Yari Hazirliklarina Basliyor 3

Teknik Patron Çavuş: ‘İpi Hep Beraber Göğüsleyeceğiz’

Takımın başarılı Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş, “Ligin ilk yarısını hedeflediğimiz bir noktada bitirdik. Şimdi ikinci yarı hazırlıklarına yarından itibaren başlıyoruz. İşimizin ne kadar zor olduğunu biliyoruz ancak buna inanan insanlar var. Başta Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, Onursal Başkanımız Mustafa Yılmaz, Kulübümüzün Başkanı Sayın İsmail İltemir, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik ekibimiz, futbolcu kardeşlerimiz ve tabii ki taraftarımız ile sezon sonunda inşallah bu ipi hep beraber göğüsleyeceğiz” dedi. Bu sözler, Kepezspor’un ikinci yarıya olan kararlılığını ve hedeflerini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Lider Kepezspor Ikinci Yari Hazirliklarina Basliyor 2

Kaynak: Kepezspor/ Bülten