Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yetiştirdiği cimnastikçiler, Antalya Şampiyonası’nda elde ettikleri başarıyla Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nden Başarı Haberi

Kepez Belediyesi Spor Kulübü, spor disiplini ile yetiştirdiği çocuklarıyla dikkat çekiyor. Kulübün cimnastik takımında 7 yıldır eğitim alan iki sporcusu, Antalya Şampiyonası’nda dereceye girerek dikkat çekti.

Artistik Cimnastik Antalya İl Birinciliği Müsabakası’nda Başarı

Yıldız Kızlar kategorisinde yer alan Sevinç Özdemir gümüş, Sara Kıcıman ise bronz madalya kazanarak Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti. Bu başarı, sporcuların antrenörü İsmail Taflı’yı gururlandırdı.

İstanbul'u afete karşı dönüştürmek için 485 milyar TL destek açıklandı İstanbul'u afete karşı dönüştürmek için 485 milyar TL destek açıklandı

Antrenör İsmail Taflı’nın Gurur Duyduğu An

14 yaşındaki Özdemir ve 13 yaşındaki Kıcıman ile gurur duyan Taflı, önceki yıllarda da bu sporcularla birlikte madalyalar kazandığını belirtti. Taflı, “Sıfırdan alıp yetiştirdiğimiz sporcularımızın şampiyonalara katılacak seviyelere gelmeleri bizler için en büyük motivasyon kaynağı” dedi. Bu başarı, Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yetiştirdiği sporcuların ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Kaynak: Kepezspor/ Bülten