Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, seçim öncesi vaat ettiği 107 projeyi hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Antalya Esnaf ve Sanatkârları Odaları (AESOB) ile işbirliği yaparak ilçeye ‘emekli ve esnaf kıraathanesi’ kazandırılması planlanıyor.

AESOB'dan Başkan Kocagöz'e Ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkârları Odaları (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, birlik yönetimi, denetim ve disiplin kurulu üyeleri ile merkezde bulunan esnaf odası başkanları, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü ziyaret etti. Ziyarette, esnaf temsilcileri taleplerini ileterek, bu dönemde yapılması planlanan ortak projeleri görüştüler. Adlıhan Dere, Kocagöz'ün Kepez halkına ve esnafına önemli hizmetler sunacağına inandığını belirtti ve işbirliği mesajı verdi.

Esnaf-Belediye İşbirliği: İlk Proje Geliyor

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kepez Belediyesi ile işbirliği içerisinde olduklarını ve esnafın kalkınmasına yönelik projeler hazırladıklarını açıkladı. Dere, "Esnaf ve sanatkârlarımızın işlerini geliştirmek amacıyla ‘emekli ve esnaf kıraathanesi’ projemizi hayata geçireceğiz" dedi. Kepez Belediyesinin Yükseliş Mahallesi’ndeki Osmanlı Parkı’nda bulunan tesisin kullanım hakkını AESOB’a devrettiğini hatırlatan Dere, bu protokole kıraathane projesinin eklenmesiyle önemli bir adım atıldığını ifade etti.

Projelerle Esnaf Kalkınacak

Başkan Mesut Kocagöz, esnafın taleplerinin kendisi için çok değerli olduğunu vurguladı. Kocagöz, "Geçmişte küçük esnafı korumak amacıyla Mısır Çarşısı projesini gerçekleştirdik. Bu dönemde de AESOB ile güçlerimizi birleştirip esnafımızın kalkınmasına yönelik projelere imza atacağız" dedi.

107 Proje Hayata Geçiyor

Kocagöz, seçim döneminde açıkladığı 107 projeden biri olan emekli kıraathanesini, ‘emekli ve esnaf kıraathanesi’ olarak revize ettiklerini belirtti. Yükseliş Mahallesi'nde bulunan Osmanlı Parkı'ndaki atıl tesisin bu proje için kullanılacağını ve yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından yakın bir tarihte projenin hayata geçirileceğini söyledi.

TCMB'nin internet sitesinde sertifika değişikliği olacak TCMB'nin internet sitesinde sertifika değişikliği olacak

"Bir Çocuğun Kalbini Kırmadım"

Başkan Mesut Kocagöz, seçim sürecinde esnafın büyük desteğini aldığını belirterek, "Esnafımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu seçimi Kepez, esnaf, emekli ve yüreğinde sevgi ve merhamet olan insanlar kazandı" dedi. 35 yıllık yöneticilik hayatında kimsenin kalbini kırmadığını vurgulayan Kocagöz, seçimi bu anlayışla kazandığını düşündüğünü ifade etti.

Kaynak: İHA