İYİ Parti’nin Kepez İlçe Teşkilatı’nda bir basın açıklaması yapan Yusuf Öztürk, Kepez Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığını açıkladı. Öztürk, Kepez’in İYİ Parti’nin liyakatli kadrolarıyla yönetilmesinin zamanının geldiğini belirtti.

Antalya’da Aspiratör Yangını: 1 Kedi Hayatını Kaybetti Antalya’da Aspiratör Yangını: 1 Kedi Hayatını Kaybetti

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Sadullah Kabakuşak’ın Konuşması

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Sadullah Kabakuşak, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemini vurguladı ve İYİ Parti’nin Kepez’de iddialı olduğunu belirtti. Kabakuşak, partililerin özverili çalışmaları ve vatandaşların desteğiyle emin adımlarla ilerlediklerini ifade etti.

Yusuf Öztürk’e Başarılar Diledi

Kabakuşak, Kepez’in 68 mahallesini gezerek vatandaşların derdini dinlediklerini ve her vatandaşın, her esnafın gönüllerini aldıklarını belirtti. Kabakuşak, Kepez ve Antalya’da bir değişimin gerektiğine inandıklarını ve 650 bin nüfuslu ilçeyi liyakatli kadrolarla yönetmek istediklerini ifade etti. Kabakuşak, Yusuf Öztürk’ün İYİ Parti’nin kuruluşundan bu yana Kepez’de bayrağı taşıyan, emek veren bir isim olduğunu belirtti ve Öztürk’e bu kutlu yolda başarılar diledi.

Whatsapp Image 2024 01 26 At 11.41.00 (1)

Yusuf Öztürk’ün Açıklamaları

Yusuf Öztürk, Kepez Belediyesi’nin gerçek belediyeciliği hayata geçiremediğini belirtti ve İYİ Parti olarak derslerine çok iyi çalıştıklarını ifade etti. Öztürk, Kepez’i hak ettiği hizmeti vermek için tüm güçleriyle çalışacaklarını ve Kepez’in İYİ’lerin olacağını belirtti.

Kaynak: Kamer Durdu