Kepez Belediyesi Spor Kulübü, çocukların yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmeleri amacıyla 9 farklı branşta Yaz Spor Okulu açıyor. Yaz Spor Okulu kayıtları için geri sayım başladı.

Kepez Belediyesi yaz spor okulu ile gençlere kapılarını açıyor

Gençlerin fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak ve sosyal becerilerini geliştirmek hedefiyle düzenlenen Yaz Spor Okulları, çocuk ve gençlere kapılarını aralıyor. 6 yaş ve üzeri öğrencilere yönelik olarak planlanan Yaz Spor Okulu, futbol, basketbol, voleybol, cimnastik, güreş, tekvando, tenis, ragbi ve yüzme branşlarında spor deneyimi sunacak.

Kepez Belediyesi yaz spor okulu ile gençlere kapılarını açıyor

Filenin Sultanlarının başarısı Kepez'de voleybol ilgisini artırdı Filenin Sultanlarının başarısı Kepez'de voleybol ilgisini artırdı

Altyapılara önem veren bir kulübüz

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, branşlarda görevli antrenörlerle bir araya gelerek gerekli önlemleri aldıklarını ifade etti. Yaz Spor Okulları eğitimlerinin 1 Temmuz'da başlayacağını belirten Başkan Çatal, 'Altyapılara önem veren kulübümüz bu sezon birçok branşta başarı sağladı. Yaz tatilini değerlendirmek isteyen kursiyerlerimizden yetenekli ve disiplinli gördüklerimizi, velileri ile görüşerek profesyonelleşmeye yönlendireceğiz' dedi.

Kepez Belediyesi yaz spor okulu ile gençlere kapılarını açıyor

Kaynak: Kepez Belediyesi/ Bülten