Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan öğrencilere iftar yemeği verdi. Bu etkinlik, Kiriş Mahallesi’nde bulunan Daima Biz Otel’de düzenlendi.

Başkan Topaloğlu’nun Öğrencilerle Buluşması

Başkan Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, kurs müdürü Suat Göv ile birlikte öğrencileri kapıda karşıladı. Başkan Topaloğlu, iftar öncesinde masaları tek tek gezerek öğrencilerle selamlaştı ve sohbet etti.

Eğitime Vurgu Yapan Başkan Topaloğlu

İftar yemeğinde konuşma yapan Başkan Topaloğlu, öğrencilerin geleceğin teminatı olduğunu belirtti. Ülkede eğitim ne kadar kaliteli olursa refah ve mutluluğun o kadar artacağını vurguladı.

Başkan Topaloğlu’nun Eğitime Destek Sözü

Başkan Topaloğlu, Kemer’deki tüm öğrencilerin ana okulundan üniversiteye kadar Kemer Belediyesi’ne emanet olduğunu ifade etti. “Beş yıl boyunca çocuklarımızın eğitimini üstlendik. Evlerinden alıp okula, okuldan alıp kursa ve buradan da evlerine ücretsiz olarak taşıdık. Öğretmenlerimiz çocuklarımızı çok iyi şekilde sınava hazırlıyor. Turizmci arkadaşlarımızın desteği ile sizlere burs desteği sağladık. Bunlar artarak devam edecektir. Sizin eğitim geleceğinizi iyi sağlarsak bizim mutluluğumuz da iyi olur. Biz sizleri seviyoruz. Eğitime desteğimiz artarak devam edecek. Hepinizi gözlerinden öpüyorum.” dedi.

Yol Hipnozu tehlikesi! Bayram tatili dönüşünde sürücülere uyarı Yol Hipnozu tehlikesi! Bayram tatili dönüşünde sürücülere uyarı

Öğrencilerden Başkan Topaloğlu’na Teşekkür

Öğrenciler, kursa başladıkları andan itibaren kendilerine destek olan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür etti. Öğrenciler, Başkan Topaloğlu’nun düzenlediği iftar yemeği ve eğitime verdiği destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaynak: Kemer Belediyesi/ Bülten