Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ramazan ayının manevi atmosferini vatandaşlarla paylaşmak için Kemer merkezde bir iftar yemeği düzenledi.

Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda Coşkulu İftar

İftar yemeği, Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi. Yemeğe, Başkan Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu’nun yanı sıra, CHP Kemer İlçe Başkanı Adem Barış, Kemer Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Bilici, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül, Ahıskalı Türkler Derneği’nin kurulmasında önemli bir rol oynayan ve geçen seçimlerde CHP’den milletvekili adayı olan Ramiz Atahan, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Antalya'da Günübirlik Kiralık Evlere Şok Operasyon Antalya'da Günübirlik Kiralık Evlere Şok Operasyon

Başkan Topaloğlu, Vatandaşlarla İç İçe

Başkan Topaloğlu, iftar öncesi vatandaşlarla sohbet etti ve oruçlarını açtı. Topaloğlu, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutladı.

Başkan Topaloğlu’na Yoğun İlgi

İftar sonrası, vatandaşlar ve özellikle çocuklar, Başkan Topaloğlu ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Topaloğlu, iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu, Geleceğin Futbolcularıyla

Başkan Topaloğlu, ayrıca Kemer Belediyesi Futbol Okulu’nun Kazım Gül Stadı’ndaki antrenmanına katılarak, geleceğin futbolcularıyla sohbet etme fırsatı buldu.

Kaynak: Kemer Belediyesi/ Bülten