Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Futbol Okulu’nda, geleceğin futbolcularına ücretsiz formalar dağıtıldı.

Forma Dağıtım Töreni

İlçe merkezinde yer alan Kazım Gül Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen forma dağıtım törenine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye Spor yönetim kurulu üyesi ve Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Futbol Okulu Antrenörleri Öner Karagün ile İskender Gökcan, çocuklar ve aileleri katıldı.

Trabzonspor Kupaya yaklaştı Trabzonspor Kupaya yaklaştı

A W123301 02

Futbol Okulu’nun Amaçları

Futbol Okulu’nda 9-15 yaş arası çocuklar, ücretsiz olarak hem sosyal aktivite imkanı buluyor hem de sporla buluşuyor. Başkan Topaloğlu, programda yaptığı konuşmada, amaçlarının altyapıdan futbolcu yetiştirmek ve çocukları sporla buluşturmak olduğunu belirtti. Topaloğlu, “Çocuklarımız burada sadece futbol oynamıyor. Birbirlerine destek olma, yardımlaşma ve ahlak kurallarını öğrenmelerini istedik” dedi.

Antrenörlerin Katkıları

Antrenör Öner Karagün, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Futbol Okulu’na sportif açıdan destek olmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Konuşmaların ardından Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, çocuklara formalarını dağıtarak fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Haber Merkezi