Malatya-Elazığ karayolu Akoğuz Kışlası mevkiinde, saat 22.45 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, sürücüsünün kontrolünden çıkan bir otomobil trambüs hattı direğine çarptı ve araç ikiye bölündü. Olayda 26 yaşındaki Y.Ç. tarafından kullanılan 44 AFA 458 plakalı otomobil, önce refüje çarptıktan sonra trambüs hattı direğiyle çarpıştı. Kazada araç ikiye bölünürken, sürücü Y.Ç. ile birlikte R.Y. ve E.Ç. isimli 3 kişi yaralandı.

Kaza sonrasında bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından Turgut Özal Tıp Merkezi'ne kaldırıldı. Kazayla ilgili detaylı inceleme başlatıldı. Olayın meydana geldiği Akoğuz Kışlası mevkiindeki Malatya-Elazığ karayolu üzerinde trafik akışında herhangi bir aksaklık olup olmadığına dair bilgi verilmedi. Kazanın neden meydana geldiği ve yaralıların durumuyla ilgili daha fazla bilgi, inceleme sonuçlarına bağlı olarak ortaya çıkacaktır.

Trambüs Hattı Direğine Çarpan Otomobil Ikiye Bölündü

Adıyaman'da Zümrüt Apartmanı Davası Başladı: Sanıkların Şok İfadeleri Mahkemeyi Sarsıyor Adıyaman'da Zümrüt Apartmanı Davası Başladı: Sanıkların Şok İfadeleri Mahkemeyi Sarsıyor

Trambüs Hattı Direğine Çarpan Otomobil Ikiye Bölündü2

Kaynak: İHA