Gümüşhane Merkezde icradan satılık 197 m² mesken Gümüşhane Merkezde icradan satılık 197 m² mesken

Kayseri Talas'ta 121 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/176 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Kayseri ili, Talas ilçesi, Talas Mah., Harami mevkii, 800 ada, 1 parsel, 8. kat, 30 nolu bağımsız bölüm, tapu kaydında mesken vasfındaki taşınmazın borçluya ait TAM hissesi satılıktır. Ana taşınmaz üzerindeki yapının, bodrum kat + zemin kat + 14 normal kattan oluştuğu, betonarme karkas tarzında inşa edildiği, yaklaşık 5-6 yıllık olduğu belirlenmiştir. Ana taşınmaz üzerinde tek blok bina inşa edilmiştir. Merkezi sistem doğalgaz kalorifer ısıtmalı olan binada iki adet asansör bulunmaktadır. Binaya giriş kuzey cepheden ve zemin kat seviyesinden yapılmakta olup, değerleme konusu meskenin 8. katta bulunduğu, bina giriş kapılarının alüminyum doğramadan mamul olduğu ve giriş zeminlerinin seramik/mermer kaplama olduğu görülmüştür. Kapı ve bağımsız bölüm numarası 30 olan mesken kuzey ve doğu yönlerden olmak üzere iki cephelidir. Binanın her katında 4 daire bulunmaktadır. Tapu projesinde yapılan incelemeye göre meskenin 121 m² brüt ve 108 m² net kullanım alanına sahip olduğu belirlenmiştir. Projesine göre 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 lv&wc, 1 antre, 1 hol, 1 balkondan oluştuğu görülmüştür. Ana taşınmaz üzerindeki binanın 8. katında bulunan 30 numaralı dairenin, iç oda kapılarının melamin kapı, pencerelerinin PVC doğrama ve ısıcamlı olduğu, daire giriş kapısının dekoratif çelik kapı olduğu, oda zeminlerinin laminant parke olduğu, antre, hol, balkon ve mutfak bölümlerinde zeminlerin seramik kaplama olduğu, ıslak hacimlerinin fayans, zeminlerinin seramik kaplama olduğu, odaların duvarlarının saten alçı üzeri plastik boyalı olduğu, odaların tavanlarında kartonpiyer uygulamalarının bulunduğu, mutfak bölümünde mermer tezgah ve lamine mutfak dolabının bulunduğu, daire içi kullanım için doğalgaz bağlantısının mevcut olduğu, banyosunda duş kabini, klozet ve dolaplı lavabo bulunduğu, antresinde sabit vestiyerinin bulunduğu belirlenmiştir.

Kaynak: ilan.gov.tr