Ankara Mamak'ta icradan satılık 3+1 daire Ankara Mamak'ta icradan satılık 3+1 daire

Kayseri Melikgazi'de 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/330 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Sakarya Mahallesi, 8251 ada, 4 parsel no tapu kayıtlarında bulunan, 4.328,92 m² yüz ölçümlü, 1/100 arsa üzerindeki A Blok apartmanın 8. katında konumlanmış olan 30 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmazın 1/1 ( Tam ) hissesi satılıktır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, 8251 ada 4.328,92 m² yüzölçümlü 8251 ada 4 no lu parsel üzerinde, ayrık yapı nizamında inşa edilmiş A Blok ve B Blok olmak üzere iki adet bina bulunmakta olup taşınmaz parselin batısında konumlu A Blokta yer almaktadır. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu A Blok, projesine göre bodrum + zemin + 14 normal kat olmak üzere toplam 16 katlı inşa edilmiş, kaloriferli ve asansörlü bir yapıdır. Binanın onaylı mimari projesine göre bodrum katında; sığınak, kazan dairesi, jeneratör odası, hidrofor odası, elektrik pano odası, zemin katında; bina girişi, kapıcı dairesi, bisiklet park yeri, 1. normal kattan 14. normal katta kadar her katta 4 er adet daire olmak üzere toplamda 56 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı, ana giriş kapısı ve rüzgarlık kapısı fotoselli alüminyum doğrama kapı, ana giriş holü ve kat sahanlıkları seramik, merdiven basamakları mermer kaplama, duvarları saten boya ile boyalıdır. Binada doğalgaz tesisatı mevcuttur. Taşınmaz, A Bloğun 8. normal katında bulunan, bina girişine göre sol arka tarafta konumlu ve kuzeybatı cepheli 30 BB nolu dairedir. Taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, banyo, lv-wc, hol, 1 balkon ve antre hacimlerinden oluşmakta olup net 74 m2, brüt 82 m2 alana sahiptir. Zeminler salon ve odalarda laminant parke diğer hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar ıslak hacimlerde seramik kaplama, diğer hacimlerde duvar boyası şeklindedir. Giriş kapısı ahşap kaplamalı çelik kapı, iç mekân kapıları ahşap doğrama, balkon kapıları ve pencereler pvc doğramadır. Mutfağında çimstone tezgâh ve hazır mutfak dolabı bulunmaktadır. Taşınmazın ısıtması doğalgazlı merkezi ısınma sistemi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri açısından orta kalitede yapılı vaziyettedir.
Adresi : Sakarya Mahallesi, Seyranlık Sokak, Bina No: 3, İrem Apartmanı A Blok, Kat: 8, No: 30 Melikgazi / KAYSERİ
Yüzölçümü : 4.328,92 m2 Arsa Payı : 1/100
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli uygulama imar planında, 3 katlı konut alanı olarak planlı alanda yer aldığı bilgisi yer almaktadır.
Kıymeti : 1.300.000,00 TL KDV Oranı : %1Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir./Dosyasında. 

Kaynak: ilan.gov.tr